Ogłoszenie

Witaj Gościu, jeśli nie jesteś zarejestrowany zrób to teraz bo warto. Kiedy już się zarejestrujesz otrzymasz pełny dostęp do naszej stronki. Gdy zarejestrujesz się na naszej stronie, otrzymasz możliwość zdobywania punktów reputacji.

#1 2010-01-26 22:10:44

 Leito

Lěäděr klanu sk8™

2759187
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 47
Nick w THAW™: Leitosk8™
Wynik w combo mämbo: 217 mln
Ilé tägów?: 54 w wschodnim
Opis: To ten Bóg ^^ zwala mnie z nóg

360 kickflip

360 kickflip - częściej nazywany 3.6 flipem lub trójeczką. Polega on na kosmicznym połączeniu 360 pop-shove it-a z kickflipem (nie ma cudów-musicie to umieć ,by wziąść się za naukę trójeczki).Zalecane jest także wiadro cierpliwości (polecam posiadać w zestawie ze stalowymi nerwami).No dobra to teraz teoria sprawdzona przeze mnie w praktyce:

Noga tylnia ustawiona na tailu jak do ollie.Z nogą przednią problem jest trochę większy (może nie problem ,ale lekkie skomplikowanie). Proponuję ustawić stopę na środku deski lub w zależności od humoru w jego okolicach.Zalecam też ustawienie wyżej wymienionej kończyny,w wyżej wymienionym miejscu po skosie( nie będę cały czas mówił ,że po skosie jak ten znaczek : ,,\" ).Teraz wystarczy kopnąć (jak to łatwo powiedzieć!) ,aby zakręcić deską-najpierw kopiemy deskę w stronę pop-shove it-a ,a kiedy jest odchylona o jakieś 10* ,kopiemy kickflipa z tym ,że troche do dołu co niestety zaoowocuje zmniejszeniem prędkości obracania się deskorolki w stronę popka ,dlatego kopcie ,,pop-szołw it-a" z deczka mocniej niż czynicie to wykonując go bez dodatku kickflipa.Kiedy deska kręci się w powietrzu jak Bóg przykazał ,Ty nie rozleniwiając się będąc za długo w powietrzu ,podnieś łaskawie nogi do góry ,aby nie przeszkadzać deskorolce w kręceniu się ,oraz aby nie otrzymać bolesnego ciosu w piszczel.Ewentualnie można nogi założyć za głowę ,ale to jest dla mnie troszkę mniej wygodne- nie wiem jak będzie u Was .

Teraz wystarczy wylądować obiema nogami na gripie nie przestając cieszyć się i wiwatować.Możecie już otwierać szampany/piwa/tanie wina i mieć speciala wypełnionego na cały dzień! Bezbolesnej i owocnej nauki mój/moja drogi/droga skaterze/skaterko! PEACE!


by Leitosk8™

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rekrutsg.pun.pl www.gng.pun.pl www.pokemon-black.pun.pl www.nar.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl