Ogłoszenie

Witaj Gościu, jeśli nie jesteś zarejestrowany zrób to teraz bo warto. Kiedy już się zarejestrujesz otrzymasz pełny dostęp do naszej stronki. Gdy zarejestrujesz się na naszej stronie, otrzymasz możliwość zdobywania punktów reputacji.

#1 2010-01-26 22:09:46

 Leito

Lěäděr klanu sk8™

2759187
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 47
Nick w THAW™: Leitosk8™
Wynik w combo mämbo: 217 mln
Ilé tägów?: 54 w wschodnim
Opis: To ten Bóg ^^ zwala mnie z nóg

360 Inward heelflip

Elo. W tym arcie postaram sie wytłumaczyć wam na czym polega "360 Inward heelflip" i dam kilka wskazówek jak go wykonać. Zacznijmy od tego jak sie kreci:
Aby wykonać ten trik, dobrze by było gdybys umiał: heelflipa, 360 Shovita oraz 360 flipa. Robisz 360 shovita i w połowie (czyli gdy deska wykona delikatny obrót na shovita) przednią nogą kopiesz w deskorolke jak na kickflipa, aby wykonała rotacje tak jakby Shovita (nie) late varial kickflip. Gdy widzisz, że deska zrobiła oczekiwaną rotacje (czyli tak jakby 360 shovita z heelflipem (wg mojego tipsa w połowie 360 shovita kopnięcie flipa, gdyż jest o wiele łatwiej)) ląduj na grip. I to cała filozofia. Teraz wskazówki:



1. USTAWIENIE NÓG

radze ustawić nogi tak jak na obrazku. Proponuje bardzo podobny układ nóg jak do 360 flipa. Przednia stope ustaw prostopadle do taila deski na jej brzegu, natomiast tylnia noge normalnie jak do 360 flipa (Mniej-więcej tak jak na obrazku).

2. WYKONANIE

Robisz troche 360 pop shovita (ważne, żeby było z wybiciem) i następnie (w połowie - czyli gdy masz pod nogami troche pop shovita) przednią stopa kopiesz w zaznaczony przeze mnie na obrazku zielony punkt. Trik ten powinien wyglądać mniej więcej tak:

oraz w zwolnionym tempie, abyście sie mogli lepiej przyjrzeć:

3. LĄDOWANIE

Lądując poczekaj, aż deska zrobi swój końcowy obrót. Jeśli jesteś pewien, że wszystko poszło zgodnie z powyższymi puntkami - kończ trik i ląduj na deske. Po sklejeniu tego triku poczuj satysfakcje zrobienia niesamowitego triku, którego mało kto potrafi ^^


by Leitosk8™

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nar.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl www.pokemon-black.pun.pl www.gng.pun.pl www.pokemonwaterelements.pun.pl