Ogłoszenie

Witaj Gościu, jeśli nie jesteś zarejestrowany zrób to teraz bo warto. Kiedy już się zarejestrujesz otrzymasz pełny dostęp do naszej stronki. Gdy zarejestrujesz się na naszej stronie, otrzymasz możliwość zdobywania punktów reputacji.

#1 2010-02-03 19:28:56

 Leito

Lěäděr klanu sk8™

2759187
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 47
Nick w THAW™: Leitosk8™
Wynik w combo mämbo: 217 mln
Ilé tägów?: 54 w wschodnim
Opis: To ten Bóg ^^ zwala mnie z nóg

Frontside Boardslide

Siema. W tym artykule opiszę wam FRONTSIDE BOARDSLIDE. Jest to podstawowy slide na desce, polega on na zrobieniu ollie back/front side 90* i slajdowaniu na railu/mórku środkiem deski.Ja wam opiszę back side na railu. To teraz jak go zrobić?

Ustawienie nóg.
Ustawienie nóg jest podobne do ustawienia do ollie back side 180 z tą różnicą że przednia noga jest bardziej wysunięta do przodu żeby stała lekko przed, albo na przednich montażówkach.

Obrót.
Jedziesz równolegle do raila, blisko niego i poprosu robisz ollie back side 90*

Łądowanie na railu.
W trakcie lądowania na railu dobrze jest ograniczyć ruchy ciała.

Balans.
Po wylądowaniu na railu utrzymujemy pozycję pionową z głową odwróconą do tyłu(aby zobaczyć koniec raila), a ręce rozłożone na boki.

Zejście.
Kiedy zbliżasz się do końca raila skręć ciało na backside, jeśli chcemy zejść na fakie, lub na front side jeśli po zejści chcemy jechać normalnie.

Ten trik jest efektowny i bardzo łatwy jeśli się przełamiesz, jeśli nie może on sprawiać trudności.

Porady.
Na początku nauki nie wybijaj się jak najwyżej ponieważ może to skutkować złamaniem deski w pół:/

Opisałem wam boardslide, idzcie się go uczyć, nara.


by Leitosk8™

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gng.pun.pl www.pokemonwaterelements.pun.pl www.pokemon-black.pun.pl www.nar.pun.pl www.rekrutsg.pun.pl