Ogłoszenie

Witaj Gościu, jeśli nie jesteś zarejestrowany zrób to teraz bo warto. Kiedy już się zarejestrujesz otrzymasz pełny dostęp do naszej stronki. Gdy zarejestrujesz się na naszej stronie, otrzymasz możliwość zdobywania punktów reputacji.

#1 2010-01-31 10:21:16

 Leito

Lěäděr klanu sk8™

2759187
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 47
Nick w THAW™: Leitosk8™
Wynik w combo mämbo: 217 mln
Ilé tägów?: 54 w wschodnim
Opis: To ten Bóg ^^ zwala mnie z nóg

Laser Flipa

Cześć. Dziś postaram się nauczyć was Laser Flipa.Jest to kombinacja Heelflipa i Fs 360 shovita.Trik nie należy do łatwych.Najwięcej problemu podczas nauki jest odpowiednie zakręcenie heela.Dobra zacznijmy od ustawienia nóg: -Tylna noga może być ustawiona tak jak to heela ale powinno się ja przesunąć na concave żeby tylko palce go dotykały. -Przednia noga ustawiona w Bardzo blisko tylnej bardzo ale to bardzo. Wszystkie palce u stopy muszą wystawać poza deskę.TO ułatwi wam obrócenie Fs 360 shovita.Ja osobiście nogę przednia ustawiam przed przednimi montażówkami:]
-Teraz najważniejsze wybicie.Musicie obiema nogami tak jakby na raz wyskoczyć w tył.Przednią nogą kopie jak heela a tylną Robisz tak jakby półkole.
-Nogi podnoście bardzo wysoko Oczywiście nie zapomnijcie żeby uzyskać większe wybicie należy mocno ugiąć nogi:]
-Gdy już jesteście pewni że deska zrobiła to co trzeba lądujecie obiema nogami.Uginacie nogi przy lądowaniu żeby wykonany trik fajnie wyglądał
PORADY:
-Łatwiej ten trik robi się z fakie.Przynajmniej dla mnie
-Zazwyczaj dla Regular i goofy deska leci za bardzo do tyłu i w lewo.Jest to spowodowane tym że źle rozmieściliśmy ciężar na desce albo Ciężar przenosimy za bardzo na tylną nogę albo na przednia


by Leitosk8™

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonwaterelements.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl www.gng.pun.pl www.rekrutsg.pun.pl www.pokemon-black.pun.pl